slovensky znak

Robíme Luxus dostupným

GoldLine LM

Posteľ podľa Vás

Buďte nároční a neobmedzujte sa vo svojich predstavách. Vytvorte si s nami svoju novú posteľ presne podľa Vášho vkusu a nárokov.
Všetky modely je možné vyrobiť s korpusom podľa Vášho výberu, s ľubovoľným roštom, matracmi, nohami a doplnkami. Na vytvorenie vlastnej postele odporúčame tento postup:

cela photo small
1. Čelá
korpusy photo small
2. Korpusy
rosty photo small
3. Rošty
postel avatar
4. Otváranie
matrace photo small
5. Matrace
postel nohy
6. Nohy
potahy photo small
7. Poťahy
doplnky postel
8. Doplnky

1. Čelá


celo Royal
Royal
celo Lunetta
Lunetta
celo Adel
Adel
celo Elizabet
Elizabet
celo Fatima
Fatima
celo Laquadra
Laquadra
celo Laquadra II
Laquadra II
celo Kiara
Kiara
celo Kiara II
Kiara II
celo Betty
Betty
celo Charlotte
Charlotte
celo Matea II
Matea II

2. Korpusy

Tenká bočná doska alebo hrubá bočná doska, bez prešitia alebo s prešitím, predné čelo s gombíkmi alebo s gombíkmi a zámikmi, springbox, prípadne iná Vaša predstava. Každý model je možné doplniť o korektor-topper.

korpus Bez prešitia
Bez prešitia
korpus S prešitím
S prešitím
korpus Čelo s gombíkmi
Čelo s gombíkmi
korpus So zámikmi
So zámikmi
korpus Boxspring
Boxspring
korpus Štýlový
Štýlový

3. Rošty

Masívne modely roštov sú z našej stolárskej dielne vyrobené z kvalitného tatranského smrekového dreva. Masívny rám s masívnymi lamelami - jednoduchý alebo dvojitý. Polohovateľný rošt – s polohovaním hlavy s masívnymi lamelami alebo s polohovaním hlavy a nôh s masívnymi lamelami.

rost Jednoduchy
Jednoduchy
rost Single T5
Single T5
rost Double T5
Double T5
rost ML HN
ML HN
rost Double PVP T5
Double PVP T5
rost Double HN T5
Double HN T5
rost Double mobil T5
Double mobil T5
rost Dvojitý
Dvojitý

4. Otváranie postele


otvaranie Otváranie z boku
Otváranie z boku
otvaranie Otváranie z predu
Otváranie z predu

Variácia otvárania úložného priestoru je možná len pri aplikácii masívnych roštov: jednoduchý a dvojitý.

5. Matrace

Matrace, ktoré ponúkame, sú rovnako z našej výroby, môžeme ich obliecť do odzipsovateľných poťahov s možnosťou prania do 40°C. Poťahy sú vyrobené z kvalitných materiálov prešitých antialergickým termovláknom. Sú vzdušné, spríjemňujú spanie a zabezpečujú hygienu matraca. Casino: Štandardná poťahová látka na matrace s antibakteriálnymi vlastnosťami. Aloe Vera: Priaznivo pôsobí na pokožku, regeneruje bunky , prospieva imunitnému systému má antibakteriálne a protivírusové vlastnosti, zvyšuje relaxačné účinky spánku. Bambo: Bambusové vlákna v tomto poťahu poskytujú príjemnú mäkkosť a sviežosť, sú prírodne antibakteriálne, majú vysoký hypoalergénny štandard, sú prirodzeným hubiteľom baktérií a zápachu. Silver: zabezpečuje ochranu proti baktériám a roztočom. Znižuje nepríjemné zápachy, je vhodný pre alergikov, je vysoko antistatický - rozptyľuje elektrické náboje tela.

matrac Bonell Comfort Eskimo
Bonell Comfort Eskimo
matrac Bonell Natur Exclussive
Bonell Natur Exclussive
matrac Bonell Polar Eskimo
Bonell Polar Eskimo
matrac Comfort Eskimo
Comfort Eskimo
matrac Duo Profil Premium
Duo Profil Premium
matrac Hard Antibacterial Combo
Hard Antibacterial Combo
matrac Hard Eskimo Combi Plus
Hard Eskimo Combi Plus
matrac Hard Eskimo
Hard Eskimo
matrac Ortho Special
Ortho Special
matrac Pocket Comfort Eskimo
Pocket Comfort Eskimo
matrac Pocket Natur Exclussive
Pocket Natur Exclussive
matrac Polar Eskimo Duo
Polar Eskimo Duo
matrac Queen Grandis
Queen Grandis
matrac Queen Premium
Queen Premium
matrac Queen Exlusive
Queen Exlusive
matrac Queen
Queen

Bonell Comfort Eskimo - Pružinový vzdušný zdravotný matrac s jadrom tvoreným pružinami Bonell o priemere 2,4 mm a funkčnými vrstvami z mäkkej PUR peny a pružnej HR peny strednej tvrdosti.

Bonell Natur Exclussive - Pružinový vzdušný prírodný zdravotný matrac s jadrom tvoreným pružinami Bonell o priemere 2,4 mm obohatenom o kokosové vrstvy. Funkčné vrstvy sú tvorené prírodným Latexom a HR penou Eskimo.

Bonell Polar Eskimo - Pružinový extravzdušný zdravotný matrac s jadrom tvoreným pružinami Bonell o priemere 2,4 mm a funkčnými vrstvami z pružných HR pien nízkej a strednej tvrdosti.

Comfort Eskimo - Sendvičový matrac s mäkkou a stredne tvrdou kontaktnou stranou tvorenou komfortnou PUR penou a pružnou HR penou.

Duo Profil Premium - Supersendvičový matrac tvorený jadrom s úpravou Airy special pre zabezpečenie lepšieho prevzdušnenia. Kontakná vrstva z mäkkej profilovanej peny Ortho pre zabezpečenie masážneho efektu. Spodná strana matraca je tvorená dvojicou profilovaných PUR pien.

Hard Antibacterial Combo - Vzdušný, pocitovo veľmi tvrdý matrac s dvoma vrstvami kokosových platní a tvrdými kontaktnými vrstvami tvorenými HR penou Antibacterial a PUR penou HARD.

Hard Eskimo Combi Plus - Špeciálny matrac s jadrom z 3cm hrubej kokosovej platne pre prevzdušnenie a vytvrdenie celého kompletu. Kontaktné vrstvy z tvrdej PUR peny a stredne tvrdej, pružnej HR peny.

Hard Eskimo - Sendvičový matrac s mäkkou a tvrdou kontaktnou stranou tvorenou pocitovo tvrdou PUR penou HARD a pružnou HR penou.

Ortho Special - Zdravotný polohovateľný matrac s priedušnou perforovanou úpravou jadra rozdeleného do 7 anatomických zón zabezpečujúcich dokonalé prispôsobenie telu. Vhodný na zdravotnícke účely a ako prevencia voči dekubitom.

Pocket Comfort Eskimo - Pružinový vzdušný zdravotný matrac s jadrom tvoreným taštičkovými pružinami diferencovanými do 7 anatomickým zón. Kontaktné vrstvy z mäkkej PUR peny a pružnej HR peny strednej tvrdosti.

Pocket Natur Exclussive - Pružinový vzdušný prírodný zdravotný matrac s jadrom tvoreným taštičkovými pružinami diferencovanými do 7 anatomickým zón obohatenom o kokosové vrstvy. Funkčné vrstvy sú tvorené prírodným Latexom a HR penou Eskimo.

Polar Eskimo Duo - Vysokoefektívna kombinácia kontaktných vrstiev z HR pien strednej a nízkej tvrdosti pokrývajúcich jadro so špeciálnou profilovou úpravou Airy special.

Queen Grandis – Luxusný, vysoko kvalitný zdravotný matrac s jedinečným systémom výmenného topu. Nosné jadro z PUR peny a zvýšenej kokosovej dosky má dobrú priedušnosť a primeranú tvrdosť. Vrchná stranu sa skladá z volitelnej 6 cm vysokej vrstvy (latex, HR pena, VISCO pena, BYGREEN pena) a exkluzívnej prešitej termovrstvy v kvalitnej poťahovej látke s možnosťou odzipsovania. Bočná strana matraca je doplnená o 3D látku, ktorá umožňuje lepśie prevzdušnenie vrchného top-u.

Queen Premium – Luxusný, superkvalitný zdravotný matrac so systémom výmenného top-u. Nosné jadro je z kvalitnej PUR peny vysokej hustoty s úpravou AIRY FORM a dosky z kokosového vlákna, vďaka čomu je matrac výborne priedušný a jednoduchšie udrží suchú klímu. Vrchná stranu sa skladá z voliteľnej 6 cm vysokej vrstvy (latex, HR pena, VISCO pena, BYGREEN pena) a exkluzívnej prešitej termovrstvy v kvalitnej poťahovej látke s možnosťou odzipsovania. Bočná strana matraca je doplnená o 3D látku, ktorá umožňuje lepšie prevzdušnenie vrchného top-u.

Queen Exclussive – Luxusný, vysoko kvalitný zdravotný matrac so systémom výmenného top-u. Jadro matraca tvoria nezávisle kombinované taštičkové pružiny diferencované do 7 zón tvrdosti a platňa z kokosového vlákna pre lepšie rozloženie hmotnosti. Matrac je perfektne vzdušný, má vynikajúce ortopedické a antialergické vlastnosti. Vrchná stranu sa skladá z voliteľnej 6 cm vysokej vrstvy (latex, HR pena, VISCO pena, BYGREEN pena) a exkluzívnej prešitej termovrstvy v kvalitnej poťahovej látke s možnosťou odzipsovania. Bočná strana matraca je doplnená o 3D látku, ktorá umožňuje lepšie prevzdušnenie vrchného top-u.

6. Nohy

Kovové - chrómové nohy rôznych tvarov a výšok: K3,K2,K6,K5,K7
Drevené - z masívneho dreva, rôzne tvary a výšky, namorené na farbu starého dreva, bielu a čiernu

nohy K2
K2
nohy K3
K3
nohy K5
K5
nohy K6
K6
nohy K7
K7
nohy K8
K8
nohy D1
D1
nohy D1b
D1b
nohy D1c
D1c
nohy D2
D2
nohy D3b
D3b
nohy D3c
D3c
nohy D3h
D3h
nohy D3p
D3p
nohy D5b
D5b
nohy D5c
D5c
nohy D5h
D5h
nohy D6b
D6b
nohy D6c
D6c
nohy D6h
D6h
nohy D6p
D6p
nohy D7
D7
nohy D8
D8
nohy Bez nôh
Bez nôh

7. Poťahové látky

Veľký výber kvalitných poťahových látok s odolnosťou voči oteru, vhodných na náročné použitie

potah Alfa
Alfa
potah Boston
Boston
potah Cortina
Cortina
potah Daspe
Daspe
potah Diego
Diego
potah Fashion
Fashion
potah French Velvet
French Velvet
potah Liberto
Liberto
potah Lotus
Lotus
potah Olymp
Olymp

8. Doplnky

Podľa Vášho priania vieme vyrobiť vankúše, prehozy, korektory-toppery rôznych rozmerov farieb a tvarov

doplnok Vankúš 30x30
Vankúš 30x30
doplnok Vankúš 45x35
Vankúš 45x35
doplnok Vankúš 60x45
Vankúš 60x45
doplnok Vankúš 35x70
Vankúš 35x70
doplnok Korektor
Korektor
“Vašim predstavám o spánku
vdýchneme život”
Poctivá ručná práca.
Kvalitné materiály.

Zdravý spánok pre celú rodinu.

+421 903 810 284
Top